Розклад сеансів
 Нд, 17.11 Назва фільму Зал Формат Купити
17:45
Родина Адамсів
4 3D
18:00
Ангели Чарлі
2 2D
19:00
Аутсайдери
1 2D
19:15
Ангели Чарлі
3 2D
19:40
Термінатор: Фатум
4 2D
20:30
Ангели Чарлі
2 2D
21:45
Ангели Чарлі
3 2D
22:00
Аутсайдери
1 2D
22:10
Доктор Сон
4 2D
23:00
Ангели Чарлі
2 2D
 Пн, 18.11 Назва фільму Зал Формат Купити
10:10
Клара та Чарівний Дракон
3 2D
10:30
Халепа на 5 Baksiv
4 2D
10:50
Захар Беркут
2 2D
11:15
Родина Адамсів
1 3D
12:00
Ангели Чарлі
3 2D
12:15
Сельма у місті привидів
4 2D
13:00
Аутсайдери
1 2D
13:20
Чаклунка: Повелителька темряви
2 3D
14:00
Родина Адамсів
4 3D
14:20
Ангели Чарлі
3 2D
15:40
Термінатор: Фатум
2 2D
15:50
Клара та Чарівний Дракон
4 2D
16:00
Аутсайдери
1 2D
16:45
Ангели Чарлі
3 2D
17:45
Родина Адамсів
4 3D
18:00
Ангели Чарлі
2 2D
19:00
Аутсайдери
1 2D
19:15
Ангели Чарлі
3 2D
19:40
Термінатор: Фатум
4 2D
20:30
Ангели Чарлі
2 2D
21:45
Ангели Чарлі
3 2D
22:00
Аутсайдери
1 2D
22:10
Доктор Сон
4 2D
23:00
Ангели Чарлі
2 2D
 Вт, 19.11 Назва фільму Зал Формат Купити
10:10
Клара та Чарівний Дракон
3 2D
10:30
Халепа на 5 Baksiv
4 2D
10:50
Захар Беркут
2 2D
11:15
Родина Адамсів
1 3D
12:00
Ангели Чарлі
3 2D
12:15
Сельма у місті привидів
4 2D
13:00
Аутсайдери
1 2D
13:20
Чаклунка: Повелителька темряви
2 3D
14:00
Родина Адамсів
4 3D
14:20
Ангели Чарлі
3 2D
15:40
Термінатор: Фатум
2 2D
15:50
Клара та Чарівний Дракон
4 2D
16:00
Аутсайдери
1 2D
16:45
Ангели Чарлі
3 2D
17:45
Родина Адамсів
4 3D
18:00
Ангели Чарлі
2 2D
19:00
Аутсайдери
1 2D
19:15
Ангели Чарлі
3 2D
19:40
Термінатор: Фатум
4 2D
20:30
Ангели Чарлі
2 2D
21:45
Ангели Чарлі
3 2D
22:00
Аутсайдери
1 2D
22:10
Доктор Сон
4 2D
23:00
Ангели Чарлі
2 2D
 Ср, 20.11 Назва фільму Зал Формат Купити
10:10
Клара та Чарівний Дракон
3 2D
10:30
Халепа на 5 Baksiv
4 2D
10:50
Захар Беркут
2 2D
11:15
Родина Адамсів
1 3D
12:00
Ангели Чарлі
3 2D
12:15
Сельма у місті привидів
4 2D
13:00
Аутсайдери
1 2D
13:20
Чаклунка: Повелителька темряви
2 3D
14:00
Родина Адамсів
4 3D
14:20
Ангели Чарлі
3 2D
15:40
Термінатор: Фатум
2 2D
15:50
Клара та Чарівний Дракон
4 2D
16:00
Аутсайдери
1 2D
16:45
Ангели Чарлі
3 2D
17:45
Родина Адамсів
4 3D
18:00
Ангели Чарлі
2 2D
19:00
Аутсайдери
1 2D
19:15
Ангели Чарлі
3 2D
19:40
Термінатор: Фатум
4 2D
20:30
Ангели Чарлі
2 2D
21:45
Ангели Чарлі
3 2D
22:00
Аутсайдери
1 2D
22:10
Доктор Сон
4 2D
23:00
Ангели Чарлі
2 2D
 Чт, 21.11 Назва фільму Зал Формат Купити
10:20
Крижане серце 2
1 3D
13:30
Крижане серце 2
3 3D
14:15
Крижане серце 2
4 3D
15:30
Крижане серце 2
3 3D
16:15
Крижане серце 2
4 3D
17:30
Крижане серце 2
3 3D
19:30
Крижане серце 2
3 3D
 Пт, 22.11 Назва фільму Зал Формат Купити
10:20
Крижане серце 2
1 3D
13:30
Крижане серце 2
3 3D
14:15
Крижане серце 2
4 3D
15:30
Крижане серце 2
3 3D
16:15
Крижане серце 2
4 3D
17:30
Крижане серце 2
3 3D
18:00
З України до Голлівуду
4 2D
19:30
Крижане серце 2
3 3D
 Сб, 23.11 Назва фільму Зал Формат Купити
10:20
Крижане серце 2
1 3D
13:30
Крижане серце 2
3 3D
14:15
Крижане серце 2
4 3D
15:30
Крижане серце 2
3 3D
16:15
Крижане серце 2
4 3D
17:30
Крижане серце 2
3 3D
19:30
Крижане серце 2
3 3D